III Wystawa Ptaków Egzotycznych Kalisz 2014

W dniach 22-23 listopada br., w godzinach 9:00-18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu przy ul. Fabrycznej 13-15 odbyła się III WYSTAWA PTAKÓW.
Organizatorem było Kaliskie Stowarzyszenie Hodowców Ptaków Egzotycznych CALISIA. Partnerami imprezy byli: Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu i Ergo Laboratorium Reklamy. Patronat medialny sprawowało Radio Centrum 106,4 fm, a sponsorami byli:
P.H.U STAL-EX z Kalisza oraz Zakład Zaopatrzenia HYDROSTAL z Konina.

Nasza wystawa cieszyła się rekordową popularnością. Tylu gości jeszcze nasze ptaki nie miały, więc w swoim i ich imieniu wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedziny!
Wdzięczni jesteśmy również partnerom i patronowi medialnemu oraz sponsorom za pomoc, wsparcie i promocję.
Podziękowania kierujemy także do uczestników konkursu Ptaki Fantastyczne za oryginalne i niezwykle twórcze prace, które były dodatkową atrakcją dla naszych sympatyków.
Nowością w historii naszego stowarzyszenia były zorganizowane przez nas I Mistrzostwa Ornitologiczne. Hodowcy zaprezentowali swoje najlepsze okazy, a sędzia Polskiej Federacji Ornitologicznej poddawał je wnikliwej ocenie. Konkurs zakończył się wręczeniem ponad 50. pucharów, co jest dla nas wszystkich dużym sukcesem.
Zapraszamy w przyszłym roku!

W galerii zdjęcia naszego autorstwa oraz zwiedzających, którzy byli tak uprzejmi i udostępnili swoje fotografie. Szczególne podziękowania za wspaniałe ujęcia dla Pani Barbary Gałczyńskiej oraz Pana Marka Lewandowskiego.

Dodaj komentarz