82. Ornitologiczne Mistrzostwa Polski

W dniach 13 – 15 grudnia br. odbyły się w Czeladzi 82. Ornitologiczne Mistrzostwa Polski. W gronie hodowców z całej Polski i zza granicy nie mogło nas zabraknąć, stowarzyszenie KSHPE CALISIA reprezentowali: Andrzej Werbliński, Karol Sikora, Leonard Majda, Marek Barański i Piotr Kryś. Wszystkie nasze ptaki spotkały się z uznaniem sędziów, zadowoleni wróciliśmy z nagrodami. Zapraszamy do galerii na nasz Facebook.

Podsumowanie wystawy

VIII Wystawa Ptaków Egzotycznych po raz kolejny odniosła wielki sukces,
a Mistrzostwa Ornitologiczne okazały się niezwykle udane. Ptaki osiągnęły wysokie oceny, wystawiający dostali dyplomy, medale, a za zdobycie najwyższej ilości punktów były wręczane także puchary.

Dziękujemy odwiedzającym za przybycie i wsparcie zbiórki na rzecz zimowego dokarmiania dziko żyjących ptaków, sponsorom
i partnerom za pomoc, Radiu Centrum 106,4 fm za patronat medialny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najważniejszego dla nas wydarzenia na nasz facebookowy profil.

Wlane zebranie


16 marca br. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KSHPE CALISIA, na którym przedstawione zostały sprawozdania merytoryczne i finansowe
z działalności II kadencji Stowarzyszenia oraz odbyły się wybory do
Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej.
Fotorelacja na naszym facebooku.
 

Podsumowanie 81. Ornitologicznych Mistrzostw Polski

W dniach 11-16  grudnia br. pięcioro naszych członków brało udział
w 81. Ornitologicznych Mistrzostwach Polski, które odbywały się
w Czeladzi. Jesteśmy bardzo dumni, bowiem w tym doborowym, międzynarodowym towarzystwie osiągnęliśmy ogromny sukces uzyskując następujące wyniki:

Kolega Andrzej Werbliński w sekcji I1 papuga falista  posturalna
w różnych klasach zdobył 4 tytuły Mistrza Polski, 2 tytuły I Wicemistrza Polski i 2 tytuły II Wicemistrza Polski,

Kolega Marek Barański w sekcji K rozella królewska zdobył tytuł Mistrza Polski, w sekcji K papuga górska zdobył tytuł Mistrza Polski, 
w sekcji M mnicha nizinna w różnych klasach tytuł II Wicemistrza Polski, w kolekcji tytuł II Wicemistrza Polski,

Kolega Marek Szymczak w sekcji M klasa rudosterka zielonolica kolekcja zdobył tytuł Mistrza Polski.

Kolega Leonard Majda w sekcji M klasa mnicha nizinna zdobył tytuł Mistrza Polski,

Kolega Marcin Przybył w sekcji M  mnicha nizinna kolekcja w różnych klasach zdobył tytuł Mistrza Polski i 2 tytuły I Wicemistrza Polski.

Podsumowanie VII Wystawy Ptaków Egzotycznych Kalisz 2018

VII Wystawa Ptaków Egzotycznych była jak zawsze bardzo udana,
a Mistrzostwa Ornitologiczne niezwykle satysfakcjonujące. Ptaki poddane analizie eksperta osiągnęły wysokie oceny, wszystkich wystawiających uhonorowaliśmy dyplomami, medalami, a za zdobycie najwyższej ilości punktów były wręczane także puchary.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za przybycie i wsparcie zbiórki na rzecz zimowego dokarmiania dziko żyjących ptaków, sponsorom
i partnerom za pomoc, Radiu Centrum 106,4 fm za patronat medialny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najważniejszego dla nas wydarzenia na nasz facebookowy profil.