82. Ornitologiczne Mistrzostwa Polski

W dniach 13 – 15 grudnia br. odbyły się w Czeladzi 82. Ornitologiczne Mistrzostwa Polski. W gronie hodowców z całej Polski i zza granicy nie mogło nas zabraknąć, stowarzyszenie KSHPE CALISIA reprezentowali: Andrzej Werbliński, Karol Sikora, Leonard Majda, Marek Barański i Piotr Kryś. Wszystkie nasze ptaki spotkały się z uznaniem sędziów, zadowoleni wróciliśmy z nagrodami. Zapraszamy do galerii na nasz Facebook.

Podsumowanie wystawy

VIII Wystawa Ptaków Egzotycznych po raz kolejny odniosła wielki sukces,
a Mistrzostwa Ornitologiczne okazały się niezwykle udane. Ptaki osiągnęły wysokie oceny, wystawiający dostali dyplomy, medale, a za zdobycie najwyższej ilości punktów były wręczane także puchary.

Dziękujemy odwiedzającym za przybycie i wsparcie zbiórki na rzecz zimowego dokarmiania dziko żyjących ptaków, sponsorom
i partnerom za pomoc, Radiu Centrum 106,4 fm za patronat medialny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najważniejszego dla nas wydarzenia na nasz facebookowy profil.

Podsumowanie 81. Ornitologicznych Mistrzostw Polski

W dniach 11-16  grudnia br. pięcioro naszych członków brało udział
w 81. Ornitologicznych Mistrzostwach Polski, które odbywały się
w Czeladzi. Jesteśmy bardzo dumni, bowiem w tym doborowym, międzynarodowym towarzystwie osiągnęliśmy ogromny sukces uzyskując następujące wyniki:

Kolega Andrzej Werbliński w sekcji I1 papuga falista  posturalna
w różnych klasach zdobył 4 tytuły Mistrza Polski, 2 tytuły I Wicemistrza Polski i 2 tytuły II Wicemistrza Polski,

Kolega Marek Barański w sekcji K rozella królewska zdobył tytuł Mistrza Polski, w sekcji K papuga górska zdobył tytuł Mistrza Polski, 
w sekcji M mnicha nizinna w różnych klasach tytuł II Wicemistrza Polski, w kolekcji tytuł II Wicemistrza Polski,

Kolega Marek Szymczak w sekcji M klasa rudosterka zielonolica kolekcja zdobył tytuł Mistrza Polski.

Kolega Leonard Majda w sekcji M klasa mnicha nizinna zdobył tytuł Mistrza Polski,

Kolega Marcin Przybył w sekcji M  mnicha nizinna kolekcja w różnych klasach zdobył tytuł Mistrza Polski i 2 tytuły I Wicemistrza Polski.

Podsumowanie VII Wystawy Ptaków Egzotycznych Kalisz 2018

VII Wystawa Ptaków Egzotycznych była jak zawsze bardzo udana,
a Mistrzostwa Ornitologiczne niezwykle satysfakcjonujące. Ptaki poddane analizie eksperta osiągnęły wysokie oceny, wszystkich wystawiających uhonorowaliśmy dyplomami, medalami, a za zdobycie najwyższej ilości punktów były wręczane także puchary.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za przybycie i wsparcie zbiórki na rzecz zimowego dokarmiania dziko żyjących ptaków, sponsorom
i partnerom za pomoc, Radiu Centrum 106,4 fm za patronat medialny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najważniejszego dla nas wydarzenia na nasz facebookowy profil.

Podsumowanie wystawy

Za nami kolejna udana wystawa. Dziękujemy za liczne odwiedziny, za wsparcie naszej zbiórki na rzecz zimowego dokarmiania dziko żyjących ptaków, sponsorom
i partnerom za wsparcie, Radiu Centrum 106,4 fm za patronat medialny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na nasz profil na facebooku.
Wyjątkową dla nas rangę wystawie nadało, w tym roku, uhonorowanie za wieloletnią, pełną zaangażowania działalność kolegów: Henryka Jędraszczyka, Andrzeja Werblińskiego, Leonarda Majdę, Włodzimierza Świtalskiego tytułami Członków Zasłużonych Kaliskiego Stowarzyszenia Hodowców Ptaków Egzotycznych CALISIA.

Podsumowanie IV Wystawy Ptaków Egzotycznych Kalisz 2015

W dniach 21-22 listopada br., w godzinach 9:00-18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu przy ul. Fabrycznej 13-15 odbyła się IV WYSTAWA PTAKÓW.
Organizatorem było Kaliskie Stowarzyszenie Hodowców Ptaków Egzotycznych CALISIA. Partnerami imprezy byli: Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu i Ergo Laboratorium Reklamy. Patronat medialny sprawowało Radio Centrum 106,4 fm, a sponsorami byli:
P.H.U STAL-EX, Zakład Zaopatrzenia HYDROSTAL z Konina oraz Salon Kosmetyczny Magda z Konina.
Serdecznie dziękujemy wszystkim licznie przybyłym gościom za odwiedziny. Wdzięczni jesteśmy również partnerom i patronowi medialnemu oraz sponsorom za pomoc, wsparcie i promocję.
Wystawie towarzyszyły II Mistrzostwa Ornitologiczne, na których nasi hodowcy prezentowali swoje najlepsze ptaki, a sędzia Polskiej Federacji Ornitologicznej poddawał je wnikliwej ocenie. Konkurs zakończył się wręczeniem ponad 50. pucharów, co jest dla nas wszystkich dużym sukcesem.
Zapraszamy w przyszłym roku!

Zdjęcia z imprezy znajdują się w galerii na naszym facebooku.